Hotmail Giriş

 • Hotmail giriş

  Hotmail giriş hakkında

  Hotmail bizlere hem mail hem de görüntülü ve yazılı mesajlaşma olanakları sunan dünyanın kullandığı bir uygulamadır. Geçmişi çok eskilere dayanan bu uygulamayı dünyada milyonlarca kişi tercih ediyor. Peki, bu kadar tercih edilmesine neler sebepli.

  Öncelikle Hotmail giriş sayfasında ücretsiz kendi bilgileriniz ile aldığınız mail hesabı Messenger yani anlık mesajlaşma ve görüntülü konuşma programını kullanmanıza yarıyor. Messenger’a girip arkadaşlarınızı akrabalarınızı ekleyip ücretsiz görüntülü ve yazılı konuşmanız mümkündür. Bu sayede telefon faturalarınızdan oldukça tasarruf edersiniz. Üstelik akıllı telefon uygulamaları sayesin de cebinize indirerek de kullanabilirsiniz.

  Sonrasında Hotmail girişten edindiğiniz mail hesabı ile tüm ekstralarınızı, önemli yazışmalarınızın takibini sağlayabilirsiniz. Postanelere gönderip aylarca cevap gelmesini beklediğiniz zamanlar artık tarih oluyor. Hotmail mail adresleri sayesinde sizler hem zaman hem de büyük rahatlık sahibi oluyorsunuz. Üstelik tüm bu hizmetlerin de ücretsiz olması ayrı bir mutluluk verici.

  Sizlerde Hotmail ailesinde yerinizi almak istiyor iseniz yapmanız gerekenler oldukça basit. Hotmail adresine giriş yapıp kaydol kısmına tıklıyorsunuz isim soy isim bilgilerinizle kullanmak istediğiniz ismi belirliyorsunuz. Birde parolanızı yazıyorsunuz. Bu gibi bilgilerinizi 2. Kişilerle paylaşmamanızı öneririz. Kötüye kullanımı engellemek için bu tür bilgilerin sizlere özel olmasında fayda vardır. Gizli sorunuz ve yanıtınız kısmına geldiğiniz de burada aklınızda kalacak bilgiler yazmanız sizin yararınıza olur. Çünkü parolanızı unuttuğunuz vakit gizli sorunuzun cevabını vererek yeni bir parola alabiliyorsunuz. Bu bilgileri unutmanız demek mail hesabınıza ulaşmanızı çok güçleştirir. Bu yüzden bilgileri doğru girdiğiniz den emin olun ve yeni mail hesabınızın tadını çıkarın.

 • Facebook Reviews